/
Antalya
Bilişim

Kamuda bilişim üzerine çalışan yöneticilerin ve karar vericilerin tecrübelerini paylaştığı, sektörün öncü firmalarının teknoloji eğilimlerine dair bilgi verdiği Kamu- BİB'25 – BİMY'29 Bütünleşik Etkinliği, Türkiye Bilişim Derneği tarafından 18-19 Kasım 2022 tarihlerinde Antalya’da katılımcılarına kapılarını açtı.  

Cumhurbaşkanlığı, Bağlı Kuruluşlar, Bakanlıklar, Yerel Yönetimler, Üniversite, Özel Sektör, STK Temsilcileri, Bilim İnsanları, Bilişim Profesyonelleri ve Uzmanlarının katılımı ile “Dijital Gelecek ve Ötesi” temasıyla gerçekleştirilen organizasyonda Türksat ‘İletişim Sponsoru’ olarak yerini aldı.  

Etkinliğin ikinci gününde Türksat standını ziyaret eden KKTC Ulaştırma Bakanı Prof. Dr. Erhan Arıklı, Türksat Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Kemal Yüksek ile bir araya geldi. Türksat Yazılım Geliştirme Direktörü Bilsay Otçu ise “Dijital Dönüşüm Teknolojileri” Paneli’ne katılarak bir sunum yaptı.

Ayrıca etkinlikte "Gelecek Çok Bulutlu, Bulutun Altı / Üstü", "Dijital Gelecekte Siber Güvenlik", "Geleceğin Vizyoner CIO'ları " ve "Konumsuz Organizasyonlar ve Sayısal Uçurum" başlıklarında yüksek  katılımlı  ve  etkileşimli  paneller düzenlendi.