GAZİ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ SİSTEM ODASI VE BİNA AĞ ALTYAPISININ MODERNİZASYONU İÇİN DONANIM, YAZILIM VE HİZMET ALIMI İŞİ TEMİNİ 24/05/2019 TARİHLİ ZEYİLNAME

Buradasınız

Onay Tarihi: 
Cuma, Mayıs 24, 2019

14/05/2019 tarihinde Türksat A.Ş. web sayfasında ilan edilen Gazi Üniversitesi Hastanesi Sistem Odası ve Bina Ağ Altyapısının Modernizasyonu için Donanım, Yazılım ve Hizmet Alımı İŞİ TEMİNİ işine ait Teknik Şartname’de aşağıda belirtilen maddelerde değişiklik yapılmıştır.

7.5.1.18 Local storage (dâhili depolama) alanına görüntü kaydı yapabilmelidir ve bu kaydı merkezde yapılan kaydın otomatik yedeklemesi şeklinde yapabilmelidir, network iletişiminde oluşabilecek bir sorunda kayıt kamera SDHC/SDXC kart üstüne yapılarak, network tekrar düzeldiğinde, kamera otomatik olarak merkez kayıtlarındaki boşlukları doldurabilmelidir. 

Maddesi,

7.5.1.18 Local storage (dâhili depolama) alanına görüntü kaydı yapabilmelidir ve bu kaydı merkezde yapılan kaydın otomatik yedeklemesi şeklinde yapabilmelidir, network iletişiminde oluşabilecek bir sorunda kayıt kamera SDHC/SDXC kart üstüne yapılarak, network tekrar düzeldiğinde, kamera otomatik olarak merkez kayıtlarındaki boşlukları doldurabilmelidir. Veya manuel olarak SD karttaki görüntülere ulaşılmasını sağlayacak arayüze sahip olmalı ve arayüz içerisinde en az 32 GB kart takılı şekilde teslim edilmelidir.

Şeklinde değiştirilmiştir.

7.5.2.13 Local storage (dahili depolama) alanına görüntü kaydı yapabilmelidir ve bu kaydı merkezde yapılan kaydın otomatik yedeklemesi şeklinde yapabilmelidir, network iletişiminde oluşabilecek bir sorunda kayıt kamera SDHC/SDXC kart üstüne yapılarak, network tekrar düzeldiğinde, kamera otomatik olarak merkez kayıtlarındaki boşlukları doldurabilmelidir.

Maddesi,

7.5.2.13 Local storage (dahili depolama) alanına görüntü kaydı yapabilmelidir ve bu kaydı merkezde yapılan kaydın otomatik yedeklemesi şeklinde yapabilmelidir, network iletişiminde oluşabilecek bir sorunda kayıt kamera SDHC/SDXC kart üstüne yapılarak, network tekrar düzeldiğinde, kamera otomatik olarak merkez kayıtlarındaki boşlukları doldurabilmelidir. Veya manuel olarak SD karttaki görüntülere ulaşılmasını sağlayacak arayüze sahip olmalı ve arayüz içerisinde en az 32 GB kart takılı şekilde teslim edilmelidir.

Şeklinde değiştirilmiştir.

7.5.3.18 Local storage (dahili depolama) alanına görüntü kaydı yapabilmelidir ve bu kaydı merkezde yapılan kaydın otomatik yedeklemesi şeklinde yapabilmelidir, network iletişiminde oluşabilecek bir sorunda kayıt kamera SDHC/SDXC kart üstüne yapılarak, network tekrar düzeldiğinde, kamera otomatik olarak merkez kayıtlarındaki boşlukları doldurabilmelidir.

Maddesi,

7.5.3.18 Local storage (dahili depolama) alanına görüntü kaydı yapabilmelidir ve bu kaydı merkezde yapılan kaydın otomatik yedeklemesi şeklinde yapabilmelidir, network iletişiminde oluşabilecek bir sorunda kayıt kamera SDHC/SDXC kart üstüne yapılarak, network tekrar düzeldiğinde, kamera otomatik olarak merkez kayıtlarındaki boşlukları doldurabilmelidir. Veya manuel olarak SD karttaki görüntülere ulaşılmasını sağlayacak arayüze sahip olmalı ve arayüz içerisinde en az 32 GB kart takılı şekilde teslim edilmelidir.

Şeklinde değiştirilmiştir.

7.5.4.7 Kamera üzerinde yerel video kaydı için kamera üzerinde SD bellek kartı yuvası bulunmalıdır. Bu bellek kartına hem alarm durumunda hem de sürekli olarak H.264 video sıkıştırma formatında video kaydı yapılabilmelidir. SD/SDHC/SCXC bellek kartları desteklenmelidir.

Maddesi,

7.5.4.7 Kamera üzerinde yerel video kaydı için kamera üzerinde SD bellek kartı yuvası bulunmalıdır. Bu bellek kartına hem alarm durumunda hem de sürekli olarak H.264 video sıkıştırma formatında video kaydı yapılabilmelidir. SD/SDHC/SCXC bellek kartları desteklenmeli ve kart yuvaları içerişinde en az 32 GB kart takılı şekilde teslim edilmelidir.

Şeklinde değiştirilmiştir.

7.5.1.13 10/100 BaseT otomatik hassasiyetli RJ45 Ethernet portu olmalıdır.

Maddesi,

7.5.1.13 Analiz hassasiyetine göre 10/100 ve/veya 100/1000 BaseT otomatik hassasiyetli RJ45 Ethernet portu olmalıdır.

Şeklinde değiştirilmiştir.

           
5.38     AĞ YÖNETİM YAZILIMI VE APPLIENCE DONANIMI (6 ADET)

Maddesi,

5.38     AĞ YÖNETİM YAZILIMI VE APPLIENCE DONANIMI (4 ADET)
Şeklinde değiştirilmiştir.

5.33.6 Yığınlanan anahtarlardan toplama anahtarlara yedekli olarak 40G arabirimler ile bağlantılar yapılacaktır, bunun için yeterli sayıda 40G transceiver ve 40G destekleyen modül teklife dahil edilecektir.

Maddesi,

5.33.6 40G ile yığınlanan anahtarlardan toplama anahtarlara yedekli olarak 10G arabirimler ile bağlantılar yapılacaktır, bunun için yeterli sayıda 10G transceiver ve 10G destekleyen modül teklife dahil edilecektir.

Şeklinde değiştirilmiştir.

5.39.3.29 Önerilecek cihaz aynı üretici tarafından desteklenmiyor ise, endüstriyel anahtar tarafında aynı özelliklere sahip Çözüm-1 ve/veya Çözüm2’e uyan ve/veya kurum/idarenin onay vereceği ürünler üzerinden teklif edilebilecektir.

Maddesi eklenmiştir.